Finanzas

Adressa

Cumün da Scuol
Finanzas
Via dals Bogns 161
7550 Scuol
Telefon    081 861 27 40
Telefax    081 861 27 94
finanzas@scuol.net 

Uras da fanestrigl

Lündeschdi fin venderdi   10:00 – 12:00 / 14:00 – 16:00
o tenor cunvegna

Collavuratuors

Michel Taisch
Manader da finanzas 
Telefon 081 861 27 44
m.taisch@scuol.net   

Jeannine Meyer
Contabilità da pajas
Telefon 081 861 27 46
j.meyer@scuol.net    

Tamara Meyer
Taxas da cura
Taxas per la promoziun dal turissem    
Telefon 081 861 27 43
t.meyer@scuol.net    

Jolanda Ellemunter
Taxas da cura
Telefon 081 861 27 43
j.ellemunter@scuol.net

Claudia Thom
Contabilità da credituors 
Telefon 081 861 27 42
c.thom@scuol.net     

Rico Zini
Contabilità da debituors    
Telefon 081 861 27 41
r.zini@scuol.net     

Tania Arquint
Giarsuna
Telefon 081 861 27 45
t.arquint@scuol.net     

Incumbenzas

  • Preventiv, quint annual, planisaziun da finanzas e d'investiziuns 
  • Administraziun da las finanzas 
  • Rendaquints imposta da plüvalur
  • Contabilità da debiturs
  • Contabilità da crediturs  
  • Contabilità da pajas
  • Registraziun ed inchasch da las taxas da cura
  • Registraziun ed inchasch da las taxas per la promoziun dal turissem

Links

  • Preventiv 2015 PDF 
  • Pajar las impostas in ratas